ŞOK Aktüel Takip

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından.Aktüel Takip'de 08.03.2020 tarihinde yayınlandı.

Türkiye’nin 81 ilinde 7.003’ ü aşmış olan mağaza zinciri ile ŞOK, her Çarşamba günü “ şok fiyatlar “ ile insanların yüzünü güldürmeyi, bütçelerde fazlalığı korumayı başarıyor. Markalı ürünlerde “ şok fiyat “ adı altında büyük indirimler yapan ŞOK mağazası, Şok aktüel ürünlerinde de yine her zamanki titizliğini sürdürmeye devam ediyor. Mağaza ağlarını, müşterilerine daha etkili ve donanımlı bir şekilde ulaşabilmek amacı ile sürekli ve hızlı olacak şekilde genişletmeye devam eden Şok, sürekli kendisini yenilemeyi ve geliştirmeyi sürdürüyor.

Zengin olan ürün portföylerinde özgün markalar barındırıyor ve bu markalar doğrultusunda azımsanmayacak indirimler ile raflarını dolduruyor. Ulusal markaları da bir arada bulundurarak hizmette çeşitliliğin önemini vurgulayan Şok aktüel , indirim günlerini kapsayan afişlerinde de bu noktaya dikkat ederek harekette bulunuyor. Müşterilerine daha çok seçenek sunmayı bir gereklilik haline getirmiş durumda. Özellikle de üretimlerini kendilerinin gerçekleştirdiği süt ürünlerinde de indirim dolu günlerde şok fiyatlar sunuyor. Müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Şok aktüel her Çarşamba kozmetik ürün, ev ürünleri bazında pek çok başarılı markanın ürününe raflarında yer veriyor. Müşterilerin uygun fiyata kaliteli ürünlere ulaşabilmelerinde büyük kolaylıklar sunuyor. Sebze ve meyvelerde de indirimlerinden geri durmayan mağaza, manav günleri yaparak müşterilerin mutfak ihtiyaçlarını uygun fiyat doğrultusunda giderebilmelerine yardımcı oluyor.

Sebze ve meyvelerde en taze şeklini koruyacak şekilde raflar doluyor. Siz de eğer şok fiyat fırsatlarından yararlanmayı istiyor, kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın almak istiyorsanız, Şok’ un kendi markası bazında sunduğu kaliteli ürünleri satın almak istiyorsanız, her daim yanı başınızda bulunan ŞOK mağazasına giderek bu istekleri gerçekleştirebilirsiniz. Şok aktüel ürünler sayesinde ise, her Çarşamba kalitenin tanında uygun fiyatlarla varacaksınız.

ŞOK Marketler Zincirinin Türkiye çapında bir çok mağazası bulunmakta size en yakın mağazaya ulaşmak için En Yakın ŞOK Mağazası uygulamamızı deneyebilirsiniz.

Bu yazı sizin için faydalı oldumu?