ŞOK Market Market Van Serhat Mahallesi

Bu sayfada ŞOK Marketler Zinciri Market Van Serhat Mahallesi hakkkında bilgiler yer almaktadır. Market Van Serhat Mahallesi mağazası çalışma saatleri içinde 0212 576 33 00 numaradan ulaşabilirsiniz. ŞOK Market Market Van Serhat Mahallesi hafta içi ve sonu 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve markete göre farklılık gösterebilir. En güncel ŞOK Aktüel broşürlerini Aktüel Takip'ten inceleyebilirsin.

ŞOK Market Van Serhat Mahallesi Yol Tarifi Seçenekleri

ŞOK Market Van Serhat Mahallesi şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

ŞOK Market Van Serhat Mahallesi Harita

ŞOK marketler zinciri undefined Market Van Serhat Mahallesi mağazasına yol tarifi nasıl gidilir

ŞOK Market Van Serhat Mahallesi Telefon Numaraları

ŞOK Market Van Serhat Mahallesi Adresi

Serhat Mahallesi Timurpaşa Sok Ak Abdullah Lenk Sitesi B Blok

ŞOK Marketler Zinciri

Müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Şok aktüel her Çarşamba kozmetik ürün, ev ürünleri bazında pek çok başarılı markanın ürününe raflarında yer veriyor. Müşterilerin uygun fiyata kaliteli ürünlere ulaşabilmelerinde büyük kolaylıklar sunuyor. Sebze ve meyvelerde de indirimlerinden geri durmayan mağaza, manav günleri yaparak müşterilerin mutfak ihtiyaçlarını uygun fiyat doğrultusunda giderebilmelerine yardımcı oluyor.
Zengin olan ürün portföylerinde özgün markalar barındırıyor ve bu markalar doğrultusunda azımsanmayacak indirimler ile raflarını dolduruyor. Ulusal markaları da bir arada bulundurarak hizmette çeşitliliğin önemini vurgulayan Şok aktüel , indirim günlerini kapsayan afişlerinde de bu noktaya dikkat ederek harekette bulunuyor. Müşterilerine daha çok seçenek sunmayı bir gereklilik haline getirmiş durumda. Özellikle de üretimlerini kendilerinin gerçekleştirdiği süt ürünlerinde de indirim dolu günlerde şok fiyatlar sunuyor.

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?