en yakın sok ŞOK Market Çorum Mağazaları

ŞOK Kargo'nun Çorumşehrindeki en yakın şubelerini bulmanda sana yardımcı olacağım. İstersen konum bilgilerine erişmeme izin verip Çorum şehrindeki sana en yakın ŞOK Kargo firmasının şubesini bulmana yardımcı olabilirim. ŞOK kargonun şehrindeki şubelerinin listelenmesini sağlayabilirsin.

ŞOK Aktüel Ürünler

ŞOK haftanın indirimli ürünlerine kataloğunda yer vererek sizlere cazip indirim fırsatları sunuyor. Elektrikli ev araç gereçlerinden elektronik ürünlere, ahşap dijital piyanodan klasik gitara, züccaciye ürünlerinden akülü çocuk eşyalarına, ev eşyalarından ve giyim tekstilinden gıda ürünlerine kadar pek çok alanda pek çok çeşit ürün bulunuyor. ŞOK marketlerin indirim sunup fırsat yarattığı ŞOK aktüel ürünler ve ŞOK aktüel kataloglari takip edebilirsin.

ŞOK Çağrı Merkezi Telefon Numarası 0850 221 11 00

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?

ŞOK Marketler Zinciri

Müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Şok aktüel her Çarşamba kozmetik ürün, ev ürünleri bazında pek çok başarılı markanın ürününe raflarında yer veriyor. Müşterilerin uygun fiyata kaliteli ürünlere ulaşabilmelerinde büyük kolaylıklar sunuyor. Sebze ve meyvelerde de indirimlerinden geri durmayan mağaza, manav günleri yaparak müşterilerin mutfak ihtiyaçlarını uygun fiyat doğrultusunda giderebilmelerine yardımcı oluyor.
Zengin olan ürün portföylerinde özgün markalar barındırıyor ve bu markalar doğrultusunda azımsanmayacak indirimler ile raflarını dolduruyor. Ulusal markaları da bir arada bulundurarak hizmette çeşitliliğin önemini vurgulayan Şok aktüel , indirim günlerini kapsayan afişlerinde de bu noktaya dikkat ederek harekette bulunuyor. Müşterilerine daha çok seçenek sunmayı bir gereklilik haline getirmiş durumda. Özellikle de üretimlerini kendilerinin gerçekleştirdiği süt ürünlerinde de indirim dolu günlerde şok fiyatlar sunuyor.

Şok Hakkında

Şok marketler zinciri 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş ve 13 mağaza ile sektöre giriş yapmıştır. 2011 yılında Yıldız Holding bünyesine katılmış, 2013 yılında DiaSa, Onurex ve Dim gibi mağazaları bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. Şok marketler zinciri bugün, Türkiye’nin 81 ilinde 5100’den fazla mağazaya ulaşmıştır. 2017 yılında başlattığı Cepte ŞOK ve ‘Tıkla ve Gel Al’ uygulamalarıyla Türkiye’nin ilk mobil uygulaması olan perakende market zinciri olmuş ve rakiplerinden önemli ölçüde ayrılmıştır.

Neden Şok?

Şok’a özel markalar: Mintax, Piyale, Mis, Amigo ve Evin gibi markalar sadece Şok için üretilmekte ve ‘yüksek kalite uygun fiyat’ anlayışıyla müşterilere sunulmaktadır. Geniş ürün ağı: Şok marketler zinciri geniş bir ürün ağına sahiptir; et ve süt ürünleri, kahvaltılıklar, içecekler, konserveler, bakliyatlar, bisküvi, çikolata ve kuruyemişler, meyve sebze, temizlik, gıda dışı, bebek ürünleri gibi birçok kategoride uygun fiyatlı ürünleri satışa sunmaktadır. Haftalık kampanya, indirim ve fırsatlar: Her hafta ve hafta sonu indirim kampanyaları yapmakta ve ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ ve ‘Şok’ta Hafta Sonu Fırsatları’ adlarıyla indirim broşürleri yayınlamaktadır. https://www.sokmarket.com.tr adresinden müşterilerine online alışveriş imkanı da sağlayan Şok süpermarket markasının web sitesini ziyaret ederek broşür ve market kataloğu seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haftaya gelecek aktüel ürünler ve özel indirimleri dikkatinizden kaçmasın! Vizyon ve istikrar: Şok marketler zincirinin 24 yıldır en temel hedefi yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satmak ve müşterilerine elverişli bir alışveriş fırsatı sunmaktır. Şok bünyesinde hem pazarın lider markalı ürünlerini hem de sadece Şok için özel olarak üretilen markalı ürünleri satın alma fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca Şok’un aktüel ürünleri arasında elektrikli ev aletleri, banyo dekorasyon ürünleri, cezve, tava gibi mutfak eşyaları, sıcak su torbası, yatak örtüsü, not defteri gibi her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlere rastlayabilirsiniz. Bu hafta indirimde neler var diye merak ederseniz ‘Şok’ta Haftanın Fırsatları’ şok aktüel sayfasını ve hafta sonu için özel olarak çıkartılan indirim kataloglarını takip ederek kazançlı alışverişler yapabilirsiniz.

ŞOK Çalışma Saatleri

Şok mağazaları hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 arası hizmet vermektedir. Müşterilerine online alışveriş imkanı sunan Şok, akşam 20:00’a kadar teslimat hizmeti verebiliyor. Ayrıca, müşteriler web sitesi online alışveriş sayfası üzerinden şehir ve ilçelerini seçilerek uygun teslimat saatlerini öğrenebiliyorlar.