ŞOK Market Market Batman Belde

Bu sayfada ŞOK Marketler Zinciri Market Batman Belde hakkkında bilgiler yer almaktadır. Market Batman Belde mağazası çalışma saatleri içinde 0212 576 33 00 numaradan ulaşabilirsiniz. ŞOK Market Market Batman Belde hafta içi ve sonu 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve markete göre farklılık gösterebilir. En güncel ŞOK Aktüel broşürlerini Aktüel Takip'ten inceleyebilirsin.

ŞOK Market Batman Belde Yol Tarifi Seçenekleri

ŞOK Market Batman Belde şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

ŞOK Market Batman Belde Harita

ŞOK marketler zinciri undefined Market Batman Belde mağazasına yol tarifi nasıl gidilir

ŞOK Market Batman Belde Telefon Numaraları

ŞOK Market Batman Belde Adresi

Belde Mahallesi, Sosin Cad, Dı Ş Kapı No:2 İkizkule Sitesi A/

ŞOK Marketler Zinciri

Müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Şok aktüel her Çarşamba kozmetik ürün, ev ürünleri bazında pek çok başarılı markanın ürününe raflarında yer veriyor. Müşterilerin uygun fiyata kaliteli ürünlere ulaşabilmelerinde büyük kolaylıklar sunuyor. Sebze ve meyvelerde de indirimlerinden geri durmayan mağaza, manav günleri yaparak müşterilerin mutfak ihtiyaçlarını uygun fiyat doğrultusunda giderebilmelerine yardımcı oluyor.
Zengin olan ürün portföylerinde özgün markalar barındırıyor ve bu markalar doğrultusunda azımsanmayacak indirimler ile raflarını dolduruyor. Ulusal markaları da bir arada bulundurarak hizmette çeşitliliğin önemini vurgulayan Şok aktüel , indirim günlerini kapsayan afişlerinde de bu noktaya dikkat ederek harekette bulunuyor. Müşterilerine daha çok seçenek sunmayı bir gereklilik haline getirmiş durumda. Özellikle de üretimlerini kendilerinin gerçekleştirdiği süt ürünlerinde de indirim dolu günlerde şok fiyatlar sunuyor.

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?