BİM Market Tunceli Merkez

Bu sayfada BİM Marketler Zinciri Tunceli Merkez hakkkında bilgiler yer almaktadır. Tunceli Merkez mağazası çalışma saatleri içinde numaradan ulaşabilirsiniz. BİM Market Tunceli Merkez hafta içi ve sonu 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve markete göre farklılık gösterebilir. En güncel BİM Aktüel broşürlerini Aktüel Takip'ten inceleyebilirsin.

BİM Tunceli Merkez Yol Tarifi Seçenekleri

BİM Tunceli Merkez şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

BİM Tunceli Merkez Harita

BİM marketler zinciri undefined Tunceli Merkez mağazasına yol tarifi nasıl gidilir

BİM Tunceli Merkez Telefon Numaraları

BİM Tunceli Merkez Adresi

Atatürk Mah. 116. Sok. Ercan Alparslan Apt. A Blok No:9/2 DERSİM / TUNCELİ

BİM Marketler Zinciri

Mutfak eşyaları, televizyon, bilgisayar parçaları ve daha sayabileceğimiz pek çok alanda birçok ürün sizleri BİM mağazalarında bekliyor. Her daim daha iyi hizmet verebilmek için çalışma gösteren BİM, bu istikrarını korumaya devam ediyor. BİM Aktüel Salı ve Cuma günleri hayalinizde yatan pek çok şeyi uygun fiyatlı bir şekilde satın alma ihtimaliniz BİM sayesinde artık maksimum düzeye ulaşıyor
BİM Aktüel Cuma günleri ise genel olarak ev ile ilgili eşyalar raflarda yerini alıyor. Evlerdeki eksikliklerin hiçbir şekilde son bulmadığı bu dönemlerde işte bu market zinciri insanların imdatlarına yetişiyor. Pek çok evsel ürün ile raflarını dolduran BİM, yine kozmetik ürünlerde olduğu gibi bu noktada da kaliteden ödün verilmeden hazırlanmış olan ev ürünlerini raflarına yerleştiriyor. Uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulan bu ürünler, marka olarak gayet başarılı olan ürünler oluyor. BİM'in Türkiye çapında bir çok mağazası bulunmakta size en yakın mağazaya ulaşmak için En Yakın BİM Mağazası uygulamamızı deneyebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?