BİM Market Koçhisar Kızıltepe Mardin

Bu sayfada BİM Marketler Zinciri Koçhisar Kızıltepe Mardin hakkkında bilgiler yer almaktadır. Koçhisar Kızıltepe Mardin mağazası çalışma saatleri içinde numaradan ulaşabilirsiniz. BİM Market Koçhisar Kızıltepe Mardin hafta içi ve sonu 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve markete göre farklılık gösterebilir. En güncel BİM Aktüel broşürlerini Aktüel Takip'ten inceleyebilirsin.

BİM Koçhisar Kızıltepe Mardin Yol Tarifi Seçenekleri

BİM Koçhisar Kızıltepe Mardin şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

BİM Koçhisar Kızıltepe Mardin Harita

BİM marketler zinciri undefined Koçhisar Kızıltepe Mardin mağazasına yol tarifi nasıl gidilir

BİM Koçhisar Kızıltepe Mardin Telefon Numaraları

BİM Koçhisar Kızıltepe Mardin Adresi

Koçhisar Mah. Barbaros Cad. No:23

BİM Marketler Zinciri

BİM Aktüel Salı günlerinin vazgeçilmez uygun fiyatlı ürünlerinden olan kozmetik ürünleri, bay – bayan fark etmeksizin pek çok insanın tercihleri arasında yer alıyor. Kozmetik ürünlerinin uygun fiyatlı oluşunun yanında gayet kaliteli bir şekilde üretiminin yapılmış olması, müşterilerde güven kalkanı oluşturuyor. BİM, kozmetik ürünlerinde oldukça dikkatli davranılması gerektiğinin farkında. Kendi üretimini yaptığı ürünlerinde de “ kalite “ ilkesine bağlı kalarak profesyonellik esaslarına uygun olacak şekilde üretimlerini gerçekleştiriyor.
BİM Aktüel Cuma günleri ise genel olarak ev ile ilgili eşyalar raflarda yerini alıyor. Evlerdeki eksikliklerin hiçbir şekilde son bulmadığı bu dönemlerde işte bu market zinciri insanların imdatlarına yetişiyor. Pek çok evsel ürün ile raflarını dolduran BİM, yine kozmetik ürünlerde olduğu gibi bu noktada da kaliteden ödün verilmeden hazırlanmış olan ev ürünlerini raflarına yerleştiriyor. Uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulan bu ürünler, marka olarak gayet başarılı olan ürünler oluyor. BİM'in Türkiye çapında bir çok mağazası bulunmakta size en yakın mağazaya ulaşmak için En Yakın BİM Mağazası uygulamamızı deneyebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?