BİM Market Buğday Pazarı Erzincan

Bu sayfada BİM Marketler Zinciri Buğday Pazarı Erzincan hakkkında bilgiler yer almaktadır. Buğday Pazarı Erzincan mağazası çalışma saatleri içinde numaradan ulaşabilirsiniz. BİM Market Buğday Pazarı Erzincan hafta içi ve sonu 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve markete göre farklılık gösterebilir. En güncel BİM Aktüel broşürlerini Aktüel Takip'ten inceleyebilirsin.

BİM Buğday Pazarı Erzincan Yol Tarifi Seçenekleri

BİM Buğday Pazarı Erzincan şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

BİM Buğday Pazarı Erzincan Harita

BİM marketler zinciri undefined Buğday Pazarı Erzincan mağazasına yol tarifi nasıl gidilir

BİM Buğday Pazarı Erzincan Telefon Numaraları

BİM Buğday Pazarı Erzincan Adresi

Karaağaç Mah. Şehit Yüzbaşı Fatih Devraut Cad. Özyiğit İş Merk. Zemin Kat

BİM Marketler Zinciri

BİM Aktüel Cuma günleri ise genel olarak ev ile ilgili eşyalar raflarda yerini alıyor. Evlerdeki eksikliklerin hiçbir şekilde son bulmadığı bu dönemlerde işte bu market zinciri insanların imdatlarına yetişiyor. Pek çok evsel ürün ile raflarını dolduran BİM, yine kozmetik ürünlerde olduğu gibi bu noktada da kaliteden ödün verilmeden hazırlanmış olan ev ürünlerini raflarına yerleştiriyor. Uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulan bu ürünler, marka olarak gayet başarılı olan ürünler oluyor. BİM'in Türkiye çapında bir çok mağazası bulunmakta size en yakın mağazaya ulaşmak için En Yakın BİM Mağazası uygulamamızı deneyebilirsiniz.
BİM Aktüel Salı günlerinin vazgeçilmez uygun fiyatlı ürünlerinden olan kozmetik ürünleri, bay – bayan fark etmeksizin pek çok insanın tercihleri arasında yer alıyor. Kozmetik ürünlerinin uygun fiyatlı oluşunun yanında gayet kaliteli bir şekilde üretiminin yapılmış olması, müşterilerde güven kalkanı oluşturuyor. BİM, kozmetik ürünlerinde oldukça dikkatli davranılması gerektiğinin farkında. Kendi üretimini yaptığı ürünlerinde de “ kalite “ ilkesine bağlı kalarak profesyonellik esaslarına uygun olacak şekilde üretimlerini gerçekleştiriyor.

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?