BİM Market Kale Bayburt

Bu sayfada BİM Marketler Zinciri Kale Bayburt hakkkında bilgiler yer almaktadır. Kale Bayburt mağazası çalışma saatleri içinde numaradan ulaşabilirsiniz. BİM Market Kale Bayburt hafta içi ve sonu 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri şehre ve markete göre farklılık gösterebilir. En güncel BİM Aktüel broşürlerini Aktüel Takip'ten inceleyebilirsin.

BİM Kale Bayburt Yol Tarifi Seçenekleri

BİM Kale Bayburt şubesine tarif almak için üstteki seçenekleri kullanabilirsin.

BİM Kale Bayburt Harita

BİM marketler zinciri undefined Kale Bayburt mağazasına yol tarifi nasıl gidilir

BİM Kale Bayburt Telefon Numaraları

BİM Kale Bayburt Adresi

Camiibekir Mah. Kurtuluş Sk.

BİM Marketler Zinciri

Mutfak eşyaları, televizyon, bilgisayar parçaları ve daha sayabileceğimiz pek çok alanda birçok ürün sizleri BİM mağazalarında bekliyor. Her daim daha iyi hizmet verebilmek için çalışma gösteren BİM, bu istikrarını korumaya devam ediyor. BİM Aktüel Salı ve Cuma günleri hayalinizde yatan pek çok şeyi uygun fiyatlı bir şekilde satın alma ihtimaliniz BİM sayesinde artık maksimum düzeye ulaşıyor
BİM Aktüel Salı günlerinin vazgeçilmez uygun fiyatlı ürünlerinden olan kozmetik ürünleri, bay – bayan fark etmeksizin pek çok insanın tercihleri arasında yer alıyor. Kozmetik ürünlerinin uygun fiyatlı oluşunun yanında gayet kaliteli bir şekilde üretiminin yapılmış olması, müşterilerde güven kalkanı oluşturuyor. BİM, kozmetik ürünlerinde oldukça dikkatli davranılması gerektiğinin farkında. Kendi üretimini yaptığı ürünlerinde de “ kalite “ ilkesine bağlı kalarak profesyonellik esaslarına uygun olacak şekilde üretimlerini gerçekleştiriyor.

Bu sayfadaki bilgiler sizin için faydalı oldu mu?